Chcesz polepszyć wygląd włosów w ekspresowy sposób? Dobrze trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i utrudniają proces ich wychodzenia, w obecnym fakt łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Wydajny środek na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na zbycie regularnie pojawia się jeszcze więcej sposobów gwarantujących spektakularne rezultaty, gdy idzie o porost włosów i spowolnienie procesu ich wychodzenia. Ale czy o im polegać? By upewnić się co do skuteczności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się badaniem i działaniem chorobie powiązanych z dolegliwościami skóry głowy i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeżeli stanowi ono bezużyteczne i powraca do łysienia. Kłopot ów wyjątkowo dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, spowodowane produkcją testosteronu, a dobrze rzecz biorąc dihydrotestosteronu. Daje on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz dłuższe i gorsze włosy, i z rokiem kieruje do zaburzeń ich realizacji, wytwarzając jedynie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa też stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, dochodząc do mnie, jest zdolnych na podjęcie bardzo wielkich kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed przystąpieniem tak silnych decyzji o sprawdzić najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wjeżdżają na zwiększenie aktywności skóry głowy do wzrostu włosów. Znaczy wtedy miły, i pewny metoda. Warto wybrać preparat o własnym składzie, jaki nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś drogiego w biotynę, selen, ale i kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest nowoczesnym środkiem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje kompleksy. Kłopot wypadania włosów, w obecnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem użycia optymalnych sposobów. VitaHairMan jest preparatem o doskonale skomponowanym składzie, wchodzącym na wiele sfer związanych z pracą włosa.

Vita Hair-man

http://www.Vita-Hair-man.com