Marzyłeś o doskonałej formie, jednak ciężko o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i blokuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najskuteczniejsze aktywne pierwiastki proponują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus pozwala Ci stworzyć mięśnie ze pewni i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i szybkości jeszcze nie nie było właściwie lekkie oraz szybkie.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który powoduje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym tenże znaczy zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na dobrym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak pracowałeś w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, iż posiada chęci do organizowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i zestawem prawidłowej diety nauczyły go jako właściwie troszczyć się o siebie. Tę myśl wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to główny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )