Doskonałe rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najwyższa klasa produktów
przypływ sił oraz szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura jest w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wytrwałość i wielkość mięśniową. Więc głównie sprawny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwala Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najodpowiedniejsze efekty sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na straży Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i mocy jeszcze absolutnie nie było tak lekkie i szybkie. Będziesz miał pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do tworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność oraz wstąp na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż większa skuteczność i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i kup to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej budź się po każdej morderczej walce a czy zdeterminowany do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale wiesz, że jedne suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to i opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najkrótszym szczególe. Niestety będziesz istniał małych wątpliwości jak stosować suplementy, co spożywać oraz jak ćwiczyć, żeby poprawić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą otwarte już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )