Daj sobie pomóc i powierz się mocy feromonów!

Preparat Alluramin korzysta w własnym składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole i androstadienony, które wykonują, iż mężczyzna uważany jest jako bardziej oryginalny, naturalny i opiekuńczy. Alluramin został sporządzony z ekologicznych składników, które odpowiadają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, produkowana przez mężczyzn wraz z potem w momencie pobudzenia. Substancja ta odpowiada za aktywację mózgu pań i zwiększa obok nich pożądanie. Dzięki niemu żony będą przy człowieku bardziej rozluźnione i będą odczuwały go jak dużo męskiego.

To właśnie Androstadienon stanowi podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które wpadają w porządek mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu osoby lepiej oceniają mężczyzn. Pomaga on podejmowanie kontaktów oraz sygnalizuje młodość i zdrowie. Dlatego zwany jest ice breakerem. Androstenon – ten feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują ciężkich także zawodowych siebie mężczyzn, toteż robi on, że facet daje się stanowić niebywale dobry. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u kobiet oraz łagodzi je. Dzięki niemu ślubnej będą uważały mężczyznę, jako zdrowego i opiekuńczego samca, który będzie w stanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Jeśli chodzi o stosowanie Alluramin doświadczenia pokazują, że kobieta podświadomie wybiera samca, który będzie mógł chronić się nią dodatkowo jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków producent nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin istnieje w 100% naturalnym preparatem, ponieważ jego podawanie jest bezpieczne, a co wewnątrz tym idzie — aby go uzyskać nie powinien pamiętać recepty. Alluramin można zdobyć na kartce internetowej wytwórcy.
Preparat Alluramin ma forma przydatnego w użytkowaniu sprayu, jaki przynależy rozpylić na wszelkim ciele, pozytywnie na nadgarstkach, szyi też na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na blisko jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów i jedno zaczyna je pisać. Więc warto na początek zaopatrzyć się w szersza dawkę Alluramin, warto zaczerpnąć z rabatów i reklamie, które wytwórca oferuje.

alluramin new

wikipedia.com