Untoxin – Czujesz się wciąż znużony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w istot kapsułek. Materiał ten określony jest do podawania w sezonach prania oraz detoksykacji organizmu ze negatywnych substancji, których nagromadzenie pewno stanowić skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się to na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W wyniku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji ładnej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co odkłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; sok z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy decydować w trakcie bądź po posiłku, popijając wielką zawartością wody. 

Pierwsze wyniki używania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach z przygotowania jego zażywania. 

Należy myśleć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na każdy jego element.

Suplementy diety winnym być składane w temperaturze pokojowej w metoda ważny dla młodych dzieci. Chronić przed światłem i pomaganiem wilgoci. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie potrafi być dawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

tani Follixin