Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, że faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu viagra bez recepty do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować zauważalną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest w większości wypadków zmęczony. Musi zregenerować siły. Toteż bardzo ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój penis jest potencja zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest niesłychanie ważny.