Dziewięć sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania udowodniły, iż kontakt cielesny aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność oraz apetyt na seks. Opalanie w solarium też daje takie rezultaty.
3. Oglądaj filmy o miłości

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, erekcja
iż owoc ten usprawnia przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia przepływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wydzielanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż zaopatrywanie się w specyfiki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli mężczyzna spożywa zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Zatem wskazane jest włączyć do jadłospisu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio